Home Lajme Vlora Dumoshi uron Joe Biden

Vlora Dumoshi uron Joe Biden

Ministrja e KulturësRinisë dhe SportitVlora Dumoshi, e ka uruar Joe Biden për inaugurimin si President i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

“Good Luck Mr. President!”, ka shkruar ajo në facebook ku ka bashkangjitur edhe një fotografi me të.

Imazhi mund të përmbajë: 1 person, Zmadho

Most Popular