E mërkurë, 23 Qershor, 2021

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

Reperja ka befasuar me fotografitë e fundit që ka publikuar.

E veshur në të zeza, Loredana publikoi imazhe atraktive.

Me flokët e saj brune, reperja ka pozuar e shtrirë ku ka venë në pah edhe tatuazhet.

Ndryshe, Loredana mori komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat e saj në këtë postim.