Saturday, September 25, 2021

Motra e Loredanes e ka të fejuarin bukurosh

A e dinit që motra e Loredana Zefit, Rozafa, është e fejuara e reperit të njohur kosovar, Gent Fatali?

Genti njihet për shkak të kengëve të bukura, një pjesë prej të cilave kanë arritur që të shndërrohen në hite.

Genti, ka treguar edhe vetë se është mjaftë i dashuruar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, siç kuptojmë, Rozafa dhe Loredana nuk duket të kenë raporte të mira mes vete, madje thuhet se ato nuk flasin fare me njëra tjetren.

Se cila është arsyeja pse ato nuk kanë relata të mira, kjo mbetet e pa zbuluar.