Wednesday, October 20, 2021

Ky fustan i bardhë Bleronën e bën të zjarrtë

Blerona Zeqiri është moderatore e zjarrtë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, duke ekspozuar linjat perfekte të trupit, shkruan “Kosovarja”.

Me pozat nga më të ndryshmet, Blerona e dëshmon që ka arritur linja perfekte të trupit.

Edhe këtë herë, me fustanin e bardhë duket tejet e zjarrtë dhe në top formë.