Tuesday, October 26, 2021

Nusja e Dautit bëhet gati për festë, mahniti të gjithë me këtë fustan të ngushtë

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për festë dhe po duket shumë e bukur e atraktive.