Home Magazina Fadil Berisha e zhvesh deri në këtë pikë Jehona Dreshajn

Fadil Berisha e zhvesh deri në këtë pikë Jehona Dreshajn

Motra e Afërdita Dreshaj, Jehona, njihet për linjat e saj të mrekullueshme trupore, për çka edhe u bë e famshme.

Jehona, për një kohë ishte mjaftë e komentuar në media rozë, kryesisht për pozat e saj sensuale.

Dhe, ja ku godet sërish, tashmë me një set fotografish “të nxehta”, realizuar mga fotografi shqiptar me famë në botë, Fadil Berisha, shkruan “Kosovarja”.

Jehona, vazhdon të jetoj në Neë York bashkë me të ëmën dhe vëllain e saj. Ajo, po duket më në formë se kurrë.

Most Popular