Monday, October 25, 2021

Vajza e Lutfi Hazirit assesi të ndalet: Ja me çka i cmend meshkujt këtë herë

Vajza e Lutfi Hazirit assesi të ndalet: Ja me çka i cmend meshkujt këtë herë

11:22, 09/02/2021

Lotina Haziri, vajza e politikanit kosovar Lutfi Haziri, di gjithmonë si të marrë vëmendjen e fansave të saj, por edhe të medieve rozë.

Edhe pse re në moshë, por ajo nuk nguron reklamuari linjat dhe bukurinë që posedon.

Në shumicën e fotove që poston, ajo shihet shumë provokuese.

Në foton e fundit ajo ka zbuluar barkun, duke ka reklamuar “piercingun” në kërthizë.