Home Lajme Aksident në Drenas, lëndohet edhe një foshnje

Aksident në Drenas, lëndohet edhe një foshnje

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Krajkovë të Drenasit ka ndodhur një aksident, ku ndër të lënduarit është edhe një foshnjë, shkruan IndeksOnline.

Sipas raportit të policisë, si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesja e veturës, tri femra dhe një foshnjë.

Fsh. Krajkovë, Drenas 09.02.202-13:50. E dyshuara femër  kosovare derisa ishte duke drejtuar veturën me targa vendore nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë se lëvizjes është aksidentuar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesja e veturës, tri femra dhe një foshnjë. Të gjithë të lënduarit janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori”, thotë policia.

Most Popular