Home Sport Kupa e Kosovës vazhdon me katër ndeshje interesante, spikat Arbëria – Feronikeli

Kupa e Kosovës vazhdon me katër ndeshje interesante, spikat Arbëria – Feronikeli

Sot (e mërkurë) do zhvillohen katër sfida në kuadër të Kupës së Kosovës. Ndeshja më interesante do jetë mes Arbërisë dhe Feronikelit, shkruan lajmi.net.

Gjilani është mysafirë i Istogut, derisa Trepça ’89 do e pres Ferizajin. Gjithashtu do zhvillohet takimi A&N – Flamurtari. Të gjitha ndeshjet nisin në ora 13:00.

Most Popular