Home Lajme Pse është shtyer seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve?

Pse është shtyer seanca ndaj Thaçit dhe të tjerëve?

Gjykata Speciale ka njoftuar të mërkurën se seanca e ardhshme ndaj ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, e paraparë të mbahej të enjten, do të shtyhet për pesë ditë.

Sipas njoftimit të publikuar, seanca e ardhshme do të mbahet më 16 shkurt me fillim prej orës 11:00.Image

Most Popular