Home Magazina Gili në darkë romantike me bashkëshortin, kaq bukur është veshur e rregulluar

Gili në darkë romantike me bashkëshortin, kaq bukur është veshur e rregulluar

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur në një darkë romantike dhe po duket tejet bukur.

Most Popular