Home Lajme LDK-ja mbanë tubim në Burojë të Skenderajt

LDK-ja mbanë tubim në Burojë të Skenderajt

Kandidati i LDK-së për deputet, Bahtir Kastrati e ka vazhduar fushatën zgjedhore në fshatin e tijë, Buroj të Skenderajt, kështu e bënë të ditur vetë Bahtir Kastrati, shkruan rajoni.

“Sot, sebashku me kandidatet tjerë për deputet, mbajtëm takim me banorët e fshatit Burojë. Buroja si dhe Skënderaji tanimë do jenë pjesë e ndryshimit të madh më 14 shkurt.”, ka thënë Bahtir Kastrati për gazetën online – rajoni./Rajoni.org/

May be an image of 5 njerëz dhe people standing

Most Popular