Home Sport Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot

Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot

Milan dëshiron transferimin e Dalot.

Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot gjatë kësaj vere, raporton kështu Calcio Mercato.

21 vjeçari aktualisht është i huazuar tek Milan nga skuadra e Manchester United dhe Rossonerët tashmë janë duke u përgatitur për transferimin e tij të përhershëm kur marrëveshja aktuale të përfundojë.

United pagoi 19 milionë funta për të kur e transferoi nga Porto në 2018 por Milan po shpreson që të arrijë këtë transferim për një shifër shumë më të reduktuar.

Most Popular