Home Lajme Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së nga rajoni i Drenicës

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së nga rajoni i Drenicës

Në moshën 53 vjeçare ka ndërruar jetë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga Komuna e Skenderaj, Qamil Osaj.

Njoftimi për vdekjen e tij është bërë nga familja e tij.

Njoftimi i plotë:

Me pikëllim të thellë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët se me 10.02.2021, në moshën 53 vjeçare ndërroj jetë Babai im Qamil (Sadri) Osaj. Varrimi i të ndjerit bëhët me 11.02.2021 ne varrezat e fshatit në orën 16:00.  

Te pikëlluar familja Osaj..😭😭

Most Popular