Home Sport Shkëmbimi i verës: Nabil Fekir po transferohet te gjiganti italian

Shkëmbimi i verës: Nabil Fekir po transferohet te gjiganti italian

Shkëmbimi i verës: Nabil Fekir te gjiganti italian.

Shkëmbim spektakolar në merkaton e verës!

Sipas raportimeve të fundit nga Spanja, Nabil Fekir mund ta vazhdojë karrierën në Serie A.

Inter dhe Real Betis janë duke konsideruar mundësinë e shkëmbimit mes Stefano Sensit dhe Nabil Fekir.

Stefano Sensi nuk bën pjesë në planet e Antonio Contes dhe sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Interi në fund të sezonit.

Për Fekir ky do të jetë sezoni i fundit te Betisi dhe francezi është i gatshëm që ta vazhdojë karrierën te Interi.

Klubet pritet të nisin bisedimet së shpejti, ndërsa marrëveshja do të jetë e lehtë për tu arritur, pasiqë vlera e të dy lojtarëve në treg është e përafërt.

Most Popular