Home Magazina Rita Ora të pasmet në plan të parë

Rita Ora të pasmet në plan të parë

Këngëtarja Rita Ora pas “epit” të saj ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Fillimisht Rita kishte fshirë të gjitha fotot e saj në Instagram dhe pas këngës ajo udhëtoi për në Australi.

Atje ajo do të jetë për disa muaj ku do të jetë në jurinë e programit “The Voice” që zbulon zërat më të mirë të Australisë.

E para se ajo të paraqitet në juri ka postuar disa foto ku “të pasmet” janë në planin e parë.

Rita, po ashtu, është duke e shijuar suksesin e “Bang” këngë të cilën e realizoi më 12 shkurt dhe deri me tani ka 1.5 milion klikime në youtube. 

Most Popular