Home Magazina E tepron keq Ronela Hajati

E tepron keq Ronela Hajati

Këngëtarja nga Shqipëria Ronela Hajati, ka qenë tradicionalisht e njohur për natyralitet, pasi zakonisht është shfaqur minimale në përditshmëri.

Ndryshe nga paraqitjet pompoze në veprat e saj artistike, Ronela në jetë përherë është dukur paster dhe bukur.

Madje, këngëtarja më parë nuk ka preferuar as të grimohet shumë, duke u munduar të duket sa më e thjeshtë, shkruan “Kosovarja”.

Por, ja që gjërat kanë ndryshuar e edhe Ronela po eksperimenton me grim dhe sidomos me filtera.

Në këtë foto vështirë të njihet se është ajo. Apo?

Most Popular