Home Magazina Kur Remzie Osmani ia huq me numrin e ‘sherkut’

Kur Remzie Osmani ia huq me numrin e ‘sherkut’

Këngëtarja kosovare Remzie Osmani sonte ka sjellë një foto shumë të bukur.

Fotografi kjo e cila u pëlqye e komentua pozitivisht nga fansat dhe ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

E natyrisht para se ta postojë këtë imazh, Remzia është grimosur e më pas ka ndërhyrë edhe photoshopi duke e bërë këngëtaren si një vajzë të re.

Por, vëmendja ra dikur tjetër, kryesisht në ngjyrën e fytyrës së këngëtares që po duket si të ishte nxirë nga diellit.

Mbase ia kanë ngatërruar numrin e sherkut ose ndërhyrja e tepërt e photoshopit.

Sidoqoftë këngëtarja po duket si yll.

Most Popular