Home Sport Mësohen përballjet për Kupën e Kosovës

Mësohen përballjet për Kupën e Kosovës

FC Feronikeli do të luajë kundër FC Prishtinës. 

Sot është hedhur shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës.

KF Trepça 89’ do të luajë kundër KF Llapit.

Istogu pasi eliminojë Gjilanin, tani do të luajë kundër FC A&N, ndërsa Dukagjini do të luajë me Drenicën.

Çerekfinalet do të zhvillohen më 16 dhe 17 mars, ku nuk do të ketë ndeshje të kthimit.Image

Most Popular