Home Fun Të gjithë menduan se e ka mbytur, ja çfarë ka ndodhur me...

Të gjithë menduan se e ka mbytur, ja çfarë ka ndodhur me gruan e Kim Jong Un

Gruaja e liderit suprem të Koresë së Veriut Kim Jong-un është rishfaqur në publik pas më shumë se një viti.

Ri Sol-ju ka marrë pjesë në një koncert për përkujtimin e ditëlindjes së udhëheqësit të ndjerë Kim Jong-il të martën në mbrëmje së bashku me burrin e saj.

Ri Sol-ju u pa për herë të fundit në janar të vitit të kaluar dhe zhdukja e saj kishte ngjallur shqetësim.

Inteligjenca e Koresë së Jugut këtë javë tha se ajo ishte e sigurt dhe se po kalonte kohë me fëmijët e saj.

Ndërkohë sipas një eksperti kjo gjë mund të ketë ndodhur dhe për shkak të Covid, për të shmangur një infeksion të mundshëm, edhe pse Koreja e Veriut i ka mbajtur private detajet e luftës së saj pandemike.ImageImage

Most Popular