Home Magazina Kështu e ngroh e fejuara Shpat Kasapin

Kështu e ngroh e fejuara Shpat Kasapin

Siç dihet, Shpat Kasapi ka ndryshuar status privat, pasi është fenuar.

Pra, këngëtari i njohur më nuk është beqar, madje duket mjaftë i lumtur për këtë fakt, shkruan “Kosovarja”.

Çifti po kalojnë ca ditë të bukura së bashku dhe shumë nga përvojat e tyre të përbashkëta po i tregojnë edhe publikisht.

Më këto ditë të ftohta dimri, çifti po bëjnë pushime në një vend të bukur dimëror. Është e fejuara bukuroshe që Shpatin po e ngroh pa rezervë.

Çiftit jetë të lumtur!

Most Popular