Home Lajme LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna në Skenderaj

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna në Skenderaj

Të shtëna me ar më zjarri në Skenderaj, pak çaste më parë në rrugën “28 Nëntori”, shkruan rajoni.org.

Rreth orës 23:25 janë dëgjuar të paktën 4 të shtëna nga një person i panjohur, sipas dëshmitarëve të rastit. Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyet e këtij akti dhe se policia ende nuk ka dalë në vendngjarje edhe pse të shtënat ishin afër stacionit policor në Skenderaj.

Most Popular