Home Magazina Me kë po jeton Leonora Jakupi?

Me kë po jeton Leonora Jakupi?

U fol shumë për lidhjen e këngëtares së njohur kosovare, Leonora Jakupi, tejet e dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Leonora, asnjëherë nuk ka folur shumë për jetën e saj, duke u treguar mjaftë e rezervuar.

Së fundi, mjaftoj një deklaratë e saj që rrjeti të merrte flakë rreth marrëdhënies së Leonores, për të cilen më asaj nuk i pëlqen të shtojë diçka.

Kuptojmë se Leonora vazhdon të jetoj me të ëmën dhe mbesen e saj mes kryeqytetit dhe Brezovices, shkruan “Kosovarja”.

Most Popular