Home Magazina Pasi mposhti sëmundjen, Lulja tani bën këtë ndryshim në pamje

Pasi mposhti sëmundjen, Lulja tani bën këtë ndryshim në pamje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Para pak ditësh ajo mori lajmin e madh se kishte mposhtur përfundimisht leukeminë.

E pas kësaj, ajo po merret me veten dhe pamjen e jashtme, e sot ka treguar se ka rregulluar thonjët.

Most Popular