Home Lajme Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

Çka do të ndodhë sot në Kosovë?

11:00Aktivistët “Marshojmë s’festojmë” mblidhen për t’u përgatitur për marshin mbahet më 8 mars. (Termokiss)

13:00Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi mban konferencë për media. (Qendra e Numërimit dhe Rezultateve) 

Most Popular