Home Lajme Fillojnë lirimet nga detyra në PDK

Fillojnë lirimet nga detyra në PDK

Lulzim Shoshi është liruar nga pozita e kryetarit të degës së PDK-së në Istog. Gjithashtu jane liruar edhe një pjesë e kryesisë.

E pozita e të parit të PDK-së në Istog tashmë ka mbetur në duar të Këshillit të partisë.

Indeksonline mëson se Shoshi është liruar si pasojë e rezultatit të dobët në zgjedhjet e 14 shkurtit si dhe perfomancës së ulët si kryetar dege në Istog i kësaj partie.

Ende nuk dihet kur se kush do të emërohet në krye të kësaj pozitite.

Most Popular