Home Magazina Tea del në darkë më Beartin, veprimi i saj “shokon” të gjithë

Tea del në darkë më Beartin, veprimi i saj “shokon” të gjithë

Ka vite që showbizi shqiptar dhe jeta publike në përgjithësi nuk ka njohur një dyshe më të famshme dhe të mediatizuar.

Çifti që po jetojnë mes Prishtinës dhe Tiranës, kanë refuzuar thuajse të gjitha ofertat për intervista në televizionet tona, duke dashur që gjërat e tyre t’i mbajnë ekskluzivisht për vete, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë, dyshja kanë realizuar një set fotografik tek fotografi i njohur Veton Osmani. Se përse e për ku, mbetet të shihet më tej.

Most Popular