Home Magazina Vjollca ka dalur për kafe me gruan e Sabri Fejzullahut, të dyja...

Vjollca ka dalur për kafe me gruan e Sabri Fejzullahut, të dyja po duken si zonja të vërteta

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Nera Fejzullahun dhe të dyja po duken tejet bukur.

Most Popular