Home Magazina Ish-burri i Sasës publikon foto me bashkëshorten e tij, ky detaj mori...

Ish-burri i Sasës publikon foto me bashkëshorten e tij, ky detaj mori tërë vëmendjen

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, shkruan ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

E ish burri i saj ka filluar jetën me një tjetër të dashur, e çdo herë paraqiten të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Në foton e fundit Alberti ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij, ku po duken të dy shumë të lumtur.

Most Popular