Home Lajme Aktorët e “Kafeneja jone”, bashkohen së bashku dhe shumë shpejt seriali i...

Aktorët e “Kafeneja jone”, bashkohen së bashku dhe shumë shpejt seriali i ri

“Kafeneja jonë” ishte seriali i cili për vite me radhë ka pasur një shikueshmëri të madhe.

Në një intervistë të dhënë për Indeksonline Fatmir Spahiu tregoi më shumë rreth serialit të ri të quajtur “Bufe e parlamentit” e cila së shpejti do të shfaqet në RTK.

“Bufe e parlamentit”, është krejt një serial i ri, me produksion të ri , jemi vetëm disa personazhe të serialit “Kafeneja jone”, Donat Qosja, Fatos Kryeziu, Ilir Prapashtinca ,Astrit Kabashi është skenarist, Bislim Muçaj, ( brez tjetër ma i vjetër), e krejt të tjerët janë super aktor të rinj e të talentuar. Regjisor i këtij seriali është Genc Berisha ndërsa producent Lumbardh Kukaj, tha ai.

Most Popular