Home Lajme Rrehet gazetari i insajderit

Rrehet gazetari i insajderit

Mbrëmë në mesnatë është rrehur gazetari Visar Duriqi, autor i emisionit hulumtues “Indoks”.

Rrehja ndaj tij është bere nga tre persona ende të panjohur. Tre persona e kishin pritur gazetarin Duriqi, para hyrjes së banesës së tij.

Ai është rrehur posa ka dalë nga vetura e tij.

Gazetari Duriqi ka marrë lëndime dhe është trajtuar mbrëmë në QKUK.

 

Most Popular