Home Lajme Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Dy ngjarjet që pritet të zhvillohen sot

Këto janë ngjarjet që janë paralajmëruar të zhvillohen sot.

– Federata e pingpongut të Kosovës do të organizojë Kampionatin Individual të Kosovës “Adem Jashari” për Seniorë. (Shkolla fillore Tefik Çanga në Ferizaj, ora 10:00)

– Klubi i Pingpongut “Priping”, nënshkruan kontratë me pingpongistin anglez, Chris Doran. (Salla e Pingpongut në Pallatin e Rinisë dhe Sportit, ora 14:00)

Most Popular