Home Lajme Habit polici në Mitrovicë, i bën foto një femre në mes të...

Habit polici në Mitrovicë, i bën foto një femre në mes të rrugës

Një polic në Mitrovicë ka bërë një gjest interesant.

Ai është parë në sheshin e qytetit duke i bërë fotografi një femre me telefon.

Ndonëse ky veprim nuk ndalohet për policinë, një qytetari i ka tërhequr vëmendjen i cili e ka xhiruar dhe ka dërguar videon në Magazina.al.

Sigurisht ajo mund të ketë qenë vajza e tij, por duket interesant një polic në rolin e fotografit.

 

Most Popular