Home Magazina Kush guxon t’ia prish tymin Fjolla Krasniqit?

Kush guxon t’ia prish tymin Fjolla Krasniqit?

Këngëtarja Fjolla Krasniqi prej shumë vitesh e ka lënë muzikën dhe pavarësisht interesimit të publikut ajo nuk është kthyer, shkruan “Kosovarja”.

Premtoi disa herë, por nuk erdhi me asgje konkrete deri në programin festiv të vitit 2021, ku sjelli një këngë të përpunuar.

Fjolla ka ndryshuar stil, më nuk është ajo vajza lozonkare e skenës, mirëpo një femër e pjekur.

E tillë duket edhe në këtë foto, ku këngëtarja shihet duke pire cigare në qejfin e vet dhe ku duket sikur askush nuk mund tia prish tymin asaj, shkruan “Kosovarja”.

Most Popular