Home Magazina Festa Qoqaj "bën" gati bikinit

Festa Qoqaj “bën” gati bikinit

Festa Qoqaj është padyshim njëra nga femrat më seksi të shoëbizit vendorë, e cila di si të mbajë vëmendjen mbi të. Ajo së fundmi ka postuar një foto vetëm me bikini ku shfaq linjat trupore mjaftë seksi, duke shtuar fantazinë, ajo ka marrë mjaftë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e sajë. Gjithashtu ajo kohë pas kohe poston foto të nxehta të cilat marrin vëmendjen e publikut.

Most Popular