Home Magazina Gresa ndan imazhin më të bukur me Lyrical Son

Gresa ndan imazhin më të bukur me Lyrical Son

Lyrical Son është reperi Kosovar shumë i pëlqyer dhe i respektuar nga publiku.

Krijuesi i shumë hiteve dhe i shumë bashkëpunimeve të suksesshme, një ndër themeluesit e grupit P.I.N.T është padyshim emri i Festim Arifit, shkruan “Kosovarja”.

Përveç arritjeve në jetën profesionale, Festimi nuk ka mbetur prapa as në jetën private, pasi është një bashkëshort shumë i dashur dhe prind i përkushtuar për dy vajzat e tij.

Gresa Krasniqi është gruaja e reperit dhe tashmë e njohur për publikun, sepse është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë imazhe nga jeta e saj.

Së fundi Gresa ka publikuar në Instastory një fotografi, ku shihet bashkë me Festimin e që po duken shumë të mirë e të dashuruar.

“Shpirti zemrës” ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos.

Most Popular