Home Magazina Shikoni çka po heq Sara për t’i larguar kilogramët e tepërt

Shikoni çka po heq Sara për t’i larguar kilogramët e tepërt

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktiv me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sara po mundohet tani t’i largojë kiloramët e tepërt që i fitoi gjatë shtatzënisë.

Sot, ajo përmes një posti ka treguar për ‘torturën’ që po përjeton për t’u dobësuar.

Most Popular