Home Magazina Rezarta Shkurta nxjerrë këmbët e gjata në fustan të hapur

Rezarta Shkurta nxjerrë këmbët e gjata në fustan të hapur

Rezarta pozoi e lumtur në krahët e Ermalit.

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, së fundi kanë udhëtuar për pushime.

Si shumë të famshëm të tjerë. edhe ky çift kanë zgjedhur që kësaj radhe të pushojnë në Dubai, nga ku sollën pamjet e para.

Në disa fotografi që i publikoi në Instagram, Rezarta shfaqet e lumt

Ajo ishte veshur me fustan të bardhë, teksa mori poza atraktive nga jahti, me të cilin po shëtisnin.

“Përgjithmonë”, ka shkruar Rezarta në fotografinë që e ndau me ndjekësit dhe pranoi koment të shumta

Most Popular