Home Magazina Ups... sa seksi duket, kjo e ka emrin Rihanna, mos e humbisni

Ups… sa seksi duket, kjo e ka emrin Rihanna, mos e humbisni

Rihanna ka pozuar me një lule derisa ka lansuar setin e ri të Savage X Fenty, që është edhe linja e saj.

Brendi Savage x Fenty tashmë ka vlerën e një biznesi 1 miliard dollarë.

Nëntë herë fituesja e Grammy është edhe figura e marketingut derisa ajo ka bërë një fotosesion të inspiruar seksi nga vitet e 60-ta për koleksionin e saj në mars.

Rihanna (33) duket e mahnitshme derisa mban në dorë një lule dhe është duke marrë diell pranveror, duke rrezatuar kështu bashkë me stinën e pranverës për koleksionin e ri.

Most Popular