Home Magazina Erjona Sulejmani djeg rrjetin topless/ 'Kush është fatlumi’, ja si i përgjigjet...

Erjona Sulejmani djeg rrjetin topless/ ‘Kush është fatlumi’, ja si i përgjigjet modelja, ndjekësit

Modelja Erjona Sulejmani është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon herë pas herë foto provokative ku komente nga ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë në numër rrjedhin lumë.

Dhe së fundmi ajo ka publikuar një foto ku ish-partnerja e Blerim Dzemailit shihet topless, ndërsa dikush e mban për dore.

Një ndjekësit nuk i ka shpëtuar ky detaj dhe ka shkruar: Kush është fatlumi?

‘Asnjë tani për tani’ i është përgjigjur Sulejmani.

Most Popular