Home Magazina Pyetet pse nuk bën dasmë me Gencin, Eni befason me përgjigjen

Pyetet pse nuk bën dasmë me Gencin, Eni befason me përgjigjen

Eni Koçi tregoi pse nuk bënë dasmë me Gencin.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe që bashkëjetojnë së bashku.

Bukuroshja nga Shqipëria ia besoi zemrën këngëtarit të njohur me origjinë shqiptare nga Mali i Zi, Gencit, shkruan “Kosovarja”.

Biondja sot ka bërë një pyetësor në Instagram, ku ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit e saj dhe një ndër to ishte komenti “Si nuk bëre një dasëm?”

Ajo u përgjigj duke thënë se, në këto kohë pandemie dasma nuk shqyrtohet fare si opsion këtë periudhë.

Most Popular