Home Magazina Bashkëshortja e Dautit e paska gjoksin goxha të madh

Bashkëshortja e Dautit e paska gjoksin goxha të madh

Lola Haradinaj tanimë është e njohur për publikun.

Bashkëshortja e Dautit ka kohë që është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë ,duke u komentuar përherë për fizikun dhe elegancën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në foton e radhës ajo është shfaqë me një fustan glamuros, por vëmendje mori gjoksi i saj i madh i cili duket sikurse po i pëlcet.

E ka natyral apo artificial?

Sidoqoftë po duket shumë ‘hot’.

Most Popular