Home Lajme Djali nga Fushë Kosova raporton se i është zhdukur nëna

Djali nga Fushë Kosova raporton se i është zhdukur nëna

Një djalë nga Fushë Kosova ka raportuar në Polici se i është zhdukur nëna, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se rasti është duke u hetuar.

“Rr. Besa Besë, F. Kosovë 08.04.2021-10:30. Një mashkull kosovar ka raportuar se nëna e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Most Popular