Home Magazina Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, dikur ishte modele shumë e njohur

Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, dikur ishte modele shumë e njohur

Armend Muja është njëri ndër deputetët më të votuar të Lëvizjes Vetëvendosje, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Muja është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve.

Është bashkëshortja e tij, Arjeta ajo e cila dikur si modele vendosej në ballinat e revistave të Kosovës.

Arjeta gëzon një bukuri natyrale, për të cilën edhe është vlerësuar nga kritikët e modës.ImageImageImage

Image
May be an image of 1 person
May be an image of 1 person

Most Popular