Home Magazina Afërdita Dreshaj publikon momentin e ëmbël me djalin

Afërdita Dreshaj publikon momentin e ëmbël me djalin

Këngëtarja shqiptare po shijon epitetin e saj si nënë.

Disa nga momentet e bukura po i ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në storie në Instagram ka publikuar një video teksa shihet duke i fjetur në krah djali i saj, Blue Sky.

Përveç postimeve në prani të djalit të saj, artistja shqiptare gjatë gjithë kohës është edhe bashkë me bashkëshortin Jakup Kindl i cili i ka qëndruar pranë gjatë muajve kur ka qenë shtatzënë por edhe tash pas lindjes.

Ndryshe, çifti i njohur Afërdita dhe Jakup janë bërë prindër për herë të parë.

Most Popular