Home Magazina Diler droge, ky ishte burri i Albërie Hadërgjonajt

Diler droge, ky ishte burri i Albërie Hadërgjonajt

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private.

Nëpër intervista ajo ka deklaruar se është martuar shumë e vogël, në moshën 16 vjeçare, ka bërë dy vajza dhe më pas është ndarë me bashkëshortin.

Po ashtu, Albëria ka rrëfyer se ish-burri e tradhtonte dhe madje ishte i përfshirë në afera kriminale, vepër për të cilën qëndroi 7 vjet në burg.

Ai quhet Mentor Hadërgjonaj, por në dokumentet e prokurorisë rezulton me emrin Xhevdet Hadërgjonaj.

Së fundmi është bërë publike edhe një foto e vjetër e Albëries me të.

Në foto ata ngjajnë shumë të rinj.

Image
Image

Most Popular