Home Magazina Motra e Afërditës ‘çmend’ rrjetin pa të brendshme

Motra e Afërditës ‘çmend’ rrjetin pa të brendshme

Motra e modeles shqiptare Aferdita Dreshaj, Jehona ka arritur të marrë famë të madhe në mediat rozë.

Bukuria dhe thjeshtësia e bënë atë të veçantë, shkruan infokosova.

Ajo pa dyshim se posedon një trup me forma perfektë.

Së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj insagram, teksa vëmendjen maksimale mori fustani i saj i hapur dhe pa të brendshme.

E zjarrtë apo jo?

Most Popular