Home Magazina Labi shoqëron të ëmën në syfyr

Labi shoqëron të ëmën në syfyr

Agjërimin për muajin e Ramazanit e ka uruar edhe këngëtari Labinot Tahiri.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai ka hedhur një fotografi, ku shihet se është zgjuar në syfyr, përkrah nënës së tij, shkruan Syri Kosova.

“Urime muaji i bekuar i Ramazanit! Nanë , ty dhe të gjithê besimtarëve musliman iu urojmë axhêrim të lehtë! Zoti iu faltë atyre qê nuk e kanê , atë që dêshirojnë ta kenë nga buka e deri tek pasuaria që Zoti dhe puna e dhuron” shkroi ndër tjera Labi.

Most Popular