Home Magazina 'Udhëzohet' Arta Nitaj, i kthehet fesë për Ramazan

‘Udhëzohet’ Arta Nitaj, i kthehet fesë për Ramazan

Arta Nitaj është një nga emrat më të përfolur në medie, shkak kjo jeta e saj personale dhe profesionale.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh herë komentohet për pozat e saj me të cilat tërheq vëmendjen e ndjeksëve.

Mirëpo, si çdo vit përmes një postimi në rrjetet sociale, Arta Nitaj, ka bërë me dije se do të agjërojë.

Image

Most Popular