Home Magazina Dhomë të pritjes si të “Pajtesës”, zor që keni parë diku

Dhomë të pritjes si të “Pajtesës”, zor që keni parë diku

Fiona Gllavica, aktorja më e dashur e publikut kosovarë.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të “Pajtesës” në serialin vendor “ Çka ka shpija”, shkruan infokosova.

Pajtesa një nuse e zonja e që me shumë dashuri dhe vullnet e realizon rolin e saj më perfekt.

Së fundmi në llogarinë e saj instagram, ajo ka publikuar një video teksa shihet djali i saj duke u shëtitur nëpër shtëpi më veturën për fëmijë.

E vëmendje të madhe mori edhe dhoma e saj e pritjes ku po duket perfekt.

Most Popular